Skład Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej

    • Imię i nazwisko
    • Data zakończenia kadencji
    • Data rozpoczęcia kadencji
    • Funkcja
    • Artur Nowicki
    • 13 grudzień 2019 r.
    • 14 grudzień 2016 r.
    • Członek RN
    • Robert Staszak
    • 13 grudzień 2019 r.
    • 14 grudzień 2016 r.
    • Członek RN
    • Mariusz Chojnowski
    • 13 grudzień 2019 r.
    • 14 grudzień 2016 r.
    • Członek RN
    • Mariusz Sokołowski
    • 25 czerwiec 2021 r.
    • 26 czerwiec 2018 r.
    • Członek RN
    • Marcin Klaczak
    • 25 czerwiec 2021 r.
    • 26 czerwiec 2018 r.
    • Członek RN