O CORELENS

Firma CORELENS powstała pod koniec 2012 roku. Celem jej powstania było przywrócenie standardów obsługi ośrodków leczących zaćmę poprzez indywidualny kontakt i świadczenie możliwie najlepszego serwisu lekarzom okulistom oraz personelowi pielęgniarskiemu.

Zobacz produkty

Wysoka jakość produktów oraz bliski kontakt z lekarzami przekładają się na komfort leczenia pacjentów, dostosowując oferowane im metody leczenia do ich wysokich wymagań.

Tylko zaufane marki

 • Hoya

  www.hoyatoric.com

  Hoya jest jednym z kilku największych, globalnych producentów soczewek wewnątrzgałkowych. Jako pierwsza na świecie wprowadziła do swoich soczewek filtr światła niebieskiego, zmniejszający ryzyko uszkodzenia siatkówki oka. Jest też liderem we wprowadzaniu technologii zwiększających bezpieczeństwo implantacji soczewek wewnątrzgałkowych.

  Wyłączny dystrybutor

 • Soleko

  www.sklep-corelens.pl

  Firma Soleko od 1987 roku doskonali produkcję soczewek kontaktowych i płynów pielęgnacyjnych. Jako jedyna włoska spółka działająca w branży, szczyci się tym, że każdy produkt powstaje z materiałów i technologii opracowanych w laboratoriach badawczych na terenie kraju. Spółka posiada certyfikat ISO 13485, specyficzny dla branży wyrobów medycznych, świadczący o spełnianiu wysokich norm produkcyjnych i jakościowych.

  Wyłączny dystrybutor

 • Vidi Smart Glasses

  www.leniwe-oko.pl

  Okulary Vidi wykorzystując technologię LCD (Liquid Crystal Design) zapewniają efektywniejszą metodę okluzji dzięki elektronicznemu systemowi cyklu przesłaniania. Pozwalają na stopniowe zwiększanie czasu przesłonięcia oka, powodując łatwiejsze i szybsze przystosowanie się dziecka do tej metody leczenia. Funkcje te są unikalne i są jedynymi takimi rozwiązaniami stosowanymi obecnie na świecie.

  Wyłączny dystrybutor

 • Atropyn Ltd

  www.atropyn.com

  Atropyn Ltd jest brytyjską spółką specjalizującą się w sprzedaży wiskoelastyków marki Viscos. W ofercie spółki CORELENS znajduje się szeroki zakres stężeń substancji wiskoelastycznych wyprodukowanych z hialuronianu sodu, pozyskanego w procesie fermentacji bakteryjnej.

  Wyłączny dystrybutor

 • Rafi Systems

  www.rafisystems.com

  Mając na uwadze potrzeby rynku spółka Corelens wprowadziła do oferty, jako wyłączny dystrybutor, soczewki wykonane z akrylu hydrofilnego. Producentem jest amerykańska firma Rafi Systems Inc., od ponad dwudziestu lat działająca w branży okulistycznej.

  Wyłączny dystrybutor

 • Unison

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem specjalistycznego programu komputerowego do zarządzania poradnią i szpitalem okulistycznym, gabinetem optometrycznym i kontaktologicznym, prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej oraz rozliczeń i kolejek w NFZ. Strona Unison

  Wyłączny dystrybutor