Informujemy, że w dniu 14.06.2021 r. Corelens Spółka Akcyjna połączyła się z Zortrax Spółka Akcyjna i będzie prowadzić swoją dotychczasową działalność jako Zortrax S.A.
Zapraszamy na stronę https://zortrax.com/pl.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adres office@zortrax.com.

O CORELENS

Firma CORELENS powstała pod koniec 2012 roku. Celem jej powstania było przywrócenie standardów obsługi ośrodków leczących zaćmę poprzez indywidualny kontakt i świadczenie możliwie najlepszego serwisu lekarzom okulistom oraz personelowi pielęgniarskiemu.

Zobacz produkty

Wysoka jakość produktów oraz bliski kontakt z lekarzami przekładają się na komfort leczenia pacjentów, dostosowując oferowane im metody leczenia do ich wysokich wymagań.

Tylko zaufane marki

 • Ophtalmic Experts Ltd. UK

  https://ophthalmicexperts.com

  Zaangażowanie firmy w jakość jest dodatkowo wzmacniane przez fakt, że wszystkie surowce wykorzystywane w produkcji, są pozyskiwane od najlepszych dostawców z całego świata. Firma otrzymała certyfikat CE dzięki zintegrowaniu wysokiej klasy systemu produkcyjnego z dobrze ugruntowanym systemem zarządzania jakością. Firma posiada akredytację ISO 13485: 2003, dzięki przestrzeganiu surowych norm i wytycznych.

  Wyłączny dystrybutor

 • Rafi Systems

  www.rafisystems.com

  Mając na uwadze potrzeby rynku spółka Corelens wprowadziła do oferty, jako wyłączny dystrybutor, soczewki wykonane z akrylu hydrofilnego. Producentem jest amerykańska firma Rafi Systems Inc., od ponad dwudziestu lat działająca w branży okulistycznej.

  Wyłączny dystrybutor

 • Vidi Smart Glasses

  www.leniwe-oko.pl

  Okulary Vidi wykorzystując technologię LCD (Liquid Crystal Design) zapewniają efektywniejszą metodę okluzji dzięki elektronicznemu systemowi cyklu przesłaniania. Pozwalają na stopniowe zwiększanie czasu przesłonięcia oka, powodując łatwiejsze i szybsze przystosowanie się dziecka do tej metody leczenia. Funkcje te są unikalne i są jedynymi takimi rozwiązaniami stosowanymi obecnie na świecie.

  Wyłączny dystrybutor

 • Atropyn Ltd

  www.atropyn.com

  Atropyn Ltd jest brytyjską spółką specjalizującą się w sprzedaży wiskoelastyków marki Viscos. W ofercie spółki CORELENS znajduje się szeroki zakres stężeń substancji wiskoelastycznych wyprodukowanych z hialuronianu sodu, pozyskanego w procesie fermentacji bakteryjnej.

  Wyłączny dystrybutor

 • Hoya

  www.hoyatoric.com

  Hoya jest jednym z kilku największych, globalnych producentów soczewek wewnątrzgałkowych. Jako pierwsza na świecie wprowadziła do swoich soczewek filtr światła niebieskiego, zmniejszający ryzyko uszkodzenia siatkówki oka. Jest też liderem we wprowadzaniu technologii zwiększających bezpieczeństwo implantacji soczewek wewnątrzgałkowych.

 • Omni Lens

  https://www.omnilens.in

  OMNI Lens jest światowym producentem i dostawcą rozwiązań soczewek wewnątrzgałkowych do operacji zaćmy. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb chirurgów okulistycznych nazwa OMNI Lens jest synonimem wysokiej jakości, niezawodności i obsługi.

  W swojej ofercie posiadamy model C-Thru – asferyczny, wyprodukowany na bazie materiału pochodzącego od renomowanego wytwórcy: Benz Research and Development.

  Wyłączny dystrybutor